P.: Jednorázovky

Deník...

27. května 2008 v 21:42 | Peťka
Deník…

15. prosince
Milý deníčku!
Proč mě svět nemá rád? Proč se na mě nikdo nepodívá? Proč mi nic nejde? Proč, proč, proč….. Život je těžký a takových otázek, které se ani nemusejí vyslovit. Už delší dobu jsem nešťastná a nevím co s tím. Moje nejlepší kamarádka mi přebrala kluka a před holkama se vytahuje. Pořád říká, jak je dokonalá a samé jiné kecy. Před všema se s Radkem ukazuje a cumlá. Je mi z toho nanic. Klára věděla, že se mi líbí a taky věděla, že já jemu.

Báječnej večer

22. května 2008 v 18:59 | Peťka
Báječnej večer
Jmenuji se Michelle Robinsonová. Sedím si tak na gauči ve svém bytečku. Je akorát nově zrekonstruovaný. Kuchyňka je sice malá, ale zato velmi elegantní. Jemná žlutá na stěnách a spotřebiče, včetně kuchyňské linky, černo-hnědé. Obývací pokoj je také malinký. Vlastně celý byt je malinkatý, ale útulný. Prostě brložek jak má být J. Za chvilku drnčí telefon. Položím módní časopis a pomalu kráčím k telefonu.

To si snad dělám srandu ne??

22. května 2008 v 18:57 | Autoři
To si snad dělám srandu ne?

To snad není už možný! Koukám na rádio a tam: 7:45! Už zase jsem zaspala!!!!
Ihned jsem začala běhat po pokoji a sbírat věci. Zandat piercing?? Do nosu šup brýle na nos, náušnice do uší… Jakmile si domaluju oči a pusu hned letím do šatny a hledám věci. Kde, ale jsou? Koukám do skříně. NIC????? Sakra to nemám žádný oblečení? Přece nepůjdu do školy v pyžamu, ale zase lepší než jít nahá. To je k vzteku. Do toho všeho začne štěkot pes
a mňoukat kocour.
 
 

Reklama