Ginny a Draco 2

13. června 2008 v 22:36 | Autoři |  T.: Kapitolky

Draco

Po velké bitvě, když jeho otce uvrhli do Azkabanu, už se s matkou nechtěl zdržovat v Británii. Rozešel se s Pansy Parkinsonovou, a odjel do Rakouska. Zprvu se mu tam vůbec nechtělo. Našel si tu ale práci. Dělal vedoucího obchodních sítí. Nejlepší, kterého v oklí najdete, byl právě Draco. O navázání vztahů s dívkami neměl
nouzi. Byl hezký a mladý. On se teď ale nechtěl vázat. Prozatím. V pátek večer šel s matkou obědvat do restaurace. "Draco, má přítelkyně Henrieta jde v sobotu na ples, a pozvala mne tam taky. Doufám, že tam půjdeš se mnou."

Když mu tuhle novinu matka oznámila, nebyl nadšený. Zábavy neměl rád, protože se bál, aby se nezvrhl zpátky na špatnou stranu. Nakonec ale souhlasil, pod podmínkou, že až bude chtít odejít, tak bude moct. "No dobře, souhlasím", odpověděla Narcissa po delší odmlce. Byli domluveni, a s polibkem na tvář, na rozloučenou, se Draco přemístil k sobě domů, aby se mohl na ples připravit. Dlouho už nebyl na ničem podobném. Že by neuměl tančit, toho se nebál. Tančil nádherně. Měl pevné, ale elegantní držení. Kroky uměl, a také se uměl nosit-což je při tanci veliká výhoda. Jednu věc ale bude muset oprášit, a tou je etiketa. Chovat se sice uměl, ale podle zásad svého otce. A ty se mu velmi příčili. No co, bude se muset hodně snažit. Šel se ještě projít, aby si mohl koupit nový plášť. Viděl, jak z krámu s botami vyběhla žena, a přemístila se pryč. Viděl jen zrzavou šmouhu od jejích vlasů. Ty už jsem někde viděl. S touto myšlenkou vešel do obchodu, a dlouho si vybíral vhodný plášť. Po dlouhé půl hodině, která mu připadala jako věčnost, konečně našel plášť, který mu vyhovoval. Zaplatil a odešel pryč. Doma všechno uklidil, připravil si věci na zítřejší slávu, a šel se vyspat. Byl utahaný z práce. Zdál se mu sen, krásný ale trochu překvapující sen.
Na plese potkal Ginny. Už před tím se mu líbila, ale nejdříve si to nechtěl přiznat, a potom už bylo velice pozdě, protože už byl na straně zla. Sice z donucení, ale byl tam.Tančil s ní celý večer. Okolo půlnoci se šli projít do zahrady. Sedli si na lavičku k fontáně, a povídali si, dlouho si povídali. Nemohl to už vydržet, a tak jí řekl vše, co k ní cítí. Viděl, že je trochu v rozpacích. Chtěl odejít, ale ona ho vzala za ruku, a přitáhla si ho k sobě. Rty se otřela o ty jeho. Zavřel oči a nechal jí dobývat se do jeho úst. Jazykama sváděli vášnivý boj. Odvážil se otevřít oči. Viděl její oči, jak se chvějí. Polibek ještě prohloubil. Kdyby Ginny nedržel, tak by asi spadla. Byl to ten polibek, po kterém se vám podlamují kolena. "Ginny, já tě miluji." Přemístili se k němu domu a tam…..crrrrrrrrrrrr. Zvonek-že by někdo zvonil? Takhle pozdě?! A zase, crrrr. To snad ne.
Budík už zvonil pět minut, než ho Draco konečně vypnul. "Ginny?" Nikde nic, žádný hlas. Škoda, že to byl pouhý sen. Špatná nálada ho ale opustila, a nabyla ho naděje, že by Ginevru Weasleyouvou mohl potkat na plese. Tady, na plese?Bože, Draco, nebuď nivní blbec. Co by tu asi dělala? Na plese-no dobře, tam možná chodí, ale co by dělala tady v Rakousku? Mrzutě hodil pyžamo na postel, a šel se osprchovat. Už bylo po poledni, když se rozhodl, že zajde za matkou, aby se společně přemístili na místo, kde se ples koná.I na svůj věk byla Narcissa pohledná žena. To musel Draco uznat. Jako její jediný syn, se měl dobře, protože byla pořád s ním. Měl jí moc rád, dokonce víc, než si chtěl připustit. Na plese byli mezi prvníma. Najednou všechno utichlo, a bylo slyšet jen obdivuhodné pískání. Do sálu vstoupila krásná žena, se zrzavými vlasy a bílým oděvem.Byla okouzlující. Draco k ní zamířil. Po cestě vyčaroval bílou růži. "Smím požádat tak krásnou dámu, jako jste vy, o tanec?" Tajemná žena k němu vzhlédla. Ohromeně na ní zíral. "Ginny?!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama