Červen 2008

Nový design blogu!!!

30. června 2008 v 13:16 | Autoři |  Všechno možný...
Čusky, zdravim vás lidi!! Přivítejte nový design © Peťka !!! Pěkně sladěná zelená, co?? Napiš svůj názor do komentářů a nezapomen hlásnout v anketě!!! Díííky, pa, Vaše S.
Ups!

Info pro všechny návštěvníky!

28. června 2008 v 18:35 | Autoři |  Návštěvní kniha
Ahoj všichni co pravidelně i nepravidelně navštěvujete naše stránky! Chtěly jsme vás požádat o to abyste svoje reklamy (na svůj blog či něco podobnýho) psali výhradně do rubriky NA REKLAMY. Co se týče vašich přání na povídky aj. Ty pište do rubriky na přání anebo do návštěvní knihy. Dlouho ste nás o nic nepožádali takže se moc těšíme na to až budeme moci psát zase něco pro vás XD. Ještě jeden dodatek. Prázdniny jsou v plném proudu, a tudíž sem bude přibývat všechno ultra pomalu. Jako vy, jedeme na prázdniny a většinou s sebou nebudeme mít PC nebo notebook. Tímto se zpoždí další kapitolky a povídky a také VAŠE PŘÁNÍ, proto vás prosíme pokud budete mít jakékoliv přání, tak ho zde uvidíte asi až po prázdninách. Nakonec jsme vás chtěly požádat abyste do návštěvní kníhy psali i vaše názory na změnu, chvály, výtky, přání anebo stačí jako přání napsat, že byste chtěli nějaký ten horor nebo pohádku apod. Všem přejeme Krásné prázdniny a kdybyste neměli co dělat tak navštivte naše stránky a přečtěte si nějakou tu povídku :) tak ahooooj.

Jak zvýšit návštěvnost svého blogu?

17. června 2008 v 18:17 | Autoři |  Všechno možný...
Chcete zvýšit návštěvnost?? Tak si tento text dejte určite na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají na seznamu!! No docela mazecký co =D

Olghérie- Kapitola 9. Tetování

16. června 2008 v 21:56 | Peťka |  P.: Kapitolky
Kapitola 9. Tetování
Avis bušilo srdce jako nikdy. Takový strach nikdy nepoznala. Najednou si vzpomněla na uklidňovací terapii co ji naučila Alice. Zhluboka dýchala a vydechovala. Po pár minutách se uklidnila a mohla čistě myslet. Její mysl již nebyla zastřena strachem, ale byla naštěstí jasná. Připadalo jí, že už ta tma není tak temná jako dřív. A měla pravdu. Po stranách se začaly rýsovat mohutné sloupy. Byly z jemného, čistého kamene. Okolo sloupů byly louče a kdosi je zapaloval. To byla ona příčina menší temnoty. Avis si promnula oči a zpozorovala u sloupů i jiné lidi. Všichni na sobě měli tradiční, bílá olgheránská roucha.

Chci vypadat normálně- 2. kapitola

16. června 2008 v 20:13 | Autoři |  M.: Kapitolky

To snad není možné!

Dietu držím už dva týdny. Když máme společně večeři, najím se, ale pak to vyzvracím. Nedělám to moc často, zatím jen asi čtyřikrát. Teď se snažím myslet na všechno, jen ne na jídlo a docela mi to jde. Máma se mě ptala jestli mi něco není, ale já řekla, že ne, že se jí asi něco zdá.
"Dneska maj bejt palačinky!" slyším jak si povídají holky a já jen zavrtím hlavou. Jak to můžou jíst? To se nebojí, že ztloustnou? Říkám si v duchu a naskočí mi husí kůže jen při pomyšlení na něco sladkého. V tom mě napadne, že si po škole půjdu koupit nové kalhoty, protože jak hubnu, jsou mi všechny volné. Chci se zeptat Ivy, jestli mi pomůže s výběrem, ale vzpomněla jsem si, že mi řekla, že dokud nepřestanu s těma hloupostma (že by tím myslela moji dietu?), tak se mnou nikam nepůjde.

Ginny a Draco 4

16. června 2008 v 20:01 | Autoři |  T.: Kapitolky
Draco
Dlouho se líbal s Ginny, a přestal, až když jim nad hlavami začal ohňostroj. Stál a rukama objímal svou lásku. Spokojeně stáli a vychutnávali si tento okamžik. Netušili, že jedna žena je z povzdálí s úsměvem pozoruje. Ano, byla to Narcissa. Věděla, že Draco miloval Ginny už dlouho. A taky doufala, že s ní bude pořád na dobré straně. Teď, když neměla po boku svého manžela, se už nemusela přetvařovat, že krve zrádce nesnáší. Doufala, že se brzy blíže seznámí, ale teď je nechtěla rušit. Potichu odešla zpět do sálu. Mladá zamilovaná dvojce sebrala skleničky, a šla taky do sálu. Už se tam ale nechtěli dlouho zdržet.

Olghérie- Kapitola 8. Svatyně

14. června 2008 v 22:36 | Peťka |  P.: Kapitolky
Kapitola 8. Svatyně
Avis a Rogen si opravdu skvěle rozuměli. Mezi nimi vzniklo během chvil velké pouto přátelství ba ne víc. Vypili toho hodně, protože když člověk pořád něco popívá tak mu brzy vyschne v ústech. Najednou odbila půlnoc a rozezněl se hlas. "Tak přátelé, zahajovací slavnost je u konce. Kdo bude chtít pokračovat dál, tak se může odebrat do vedlejšího salonku." Avis s Rogenem vstali a odešli do salonku. Z vedlejší místnosti se všechno občerstvení a akustika přenesla sem a několik lidí také přišlo. Dohromady tam nyní bylo tak deset lidí. Za necelou hodinku se salonek tak vyprázdnil, že tam zbyly pouze oni.

Ginny a Draco 3

14. června 2008 v 21:16 | Autoři |  T.: Kapitolky
Ginny
"Draco, co tu děláš?" Ohromeně na sebe ti dva zírali. Chvíli trvalo, než si Draco Malfoy všiml, že se ho na něco ptala. "No, já jsem tu s matkou, ale co tady děláš ty?" Dlouho si povídali, až jeden brunátný a docela naštvaný chlapík k nim došel a začal na ně mluvit-skoro řvát. "Hele mladej, tohle je nejhezčí holka na plese. Jestli s ní chceš jenom mluvit, tak dobře, ale až po plese. Je tady spousta chtivých" (málem řekl nadržených) "mužů." Draco už si připravoval peprnou řeč, kterou na něj spustí, ale pak slyšel Ginny, jak pěkně toho ňoumu stírá. "Já nejsem váš majetek, a pokud je mi známo, tak povídání na plesech zakázáno není.

Ginny a Draco 2

13. června 2008 v 22:36 | Autoři |  T.: Kapitolky

Draco

Po velké bitvě, když jeho otce uvrhli do Azkabanu, už se s matkou nechtěl zdržovat v Británii. Rozešel se s Pansy Parkinsonovou, a odjel do Rakouska. Zprvu se mu tam vůbec nechtělo. Našel si tu ale práci. Dělal vedoucího obchodních sítí. Nejlepší, kterého v oklí najdete, byl právě Draco. O navázání vztahů s dívkami neměl
nouzi. Byl hezký a mladý. On se teď ale nechtěl vázat. Prozatím. V pátek večer šel s matkou obědvat do restaurace. "Draco, má přítelkyně Henrieta jde v sobotu na ples, a pozvala mne tam taky. Doufám, že tam půjdeš se mnou."

Ginny a Draco

13. června 2008 v 21:35 | Autoři |  T.: Kapitolky

Ginny

Po velké bitvě, kdy Harry Potter zabil Lorda Voldemorta, zlo pominulo. Až na pár jedinců. Harry žil s Ginny Weasleyovou, ale ne moc dlouho. Asi tři roky po velké bitvě ho zabilo ošklivé kouzlo, které bylo nastraženo na Voldemortově sídle. Harry, jakožto vedoucí odboru bystrozorů, šel prozkoumávat oblast též. Všichni, kdo tam šli, zemřeli. Ginny byla nešťastná, odjela do ciziny, do Rakouska, aby tam začala nový život. Všechno v Anglii jí Harryho připomínalo.Netušila, koho v Rakousku potká.

Olghérie- Kapitola 7. Jarní slavnost

13. června 2008 v 18:33 | Peťka |  P.: Kapitolky
Kapitola 7. Jarní slavnost
Avis přišla akorát z večeře a ještě jednou šla omrknout medailon. Natáčela ho proti oknu a sledovala, jak se krásně třpytí. Byl vážně úchvatný. Dala ho zpět do tajné přihrádky a šla spát. Dneska měla mít náhradní trénink, protože se Alice již vrátila z cesty. Alice byla pomáhat na frontě, jelikož se Nefiři začali opravdu bouřit a poté také šla zjistit situaci. Jen co přijela tak musela do velké místnosti jít podat "hlášení" o tom jak to vše vypadá. Musí se připravit bitevní taktika a něco podobného. Avis se také účastnila tohoto shromáždění. Po skončení, doběhla Segina a zeptala se ho, kdy vlastně ten medailon může nosit.

Hádanka

10. června 2008 v 15:37 | Autoři |  Všechno možný...
Tady se asi musíte trochu zamyslet..

1. Je 5 domů, každý jiné barvy
2. V každém domě bydlí jedna osoba jiné národnosti
3. Každý majitel domu upřednostňuje určitý nápoj, kouří určitou značku cigaret a chová zvíře.
4. ŽÁDNÁ z těchto osob nepije STEJNÝ nápoj, nekouří stejné cigarety ani nechová stejné zvíře.

Otázka: Komu patří ryba?

Chci vypadat normálně- 1. kapitola

9. června 2008 v 20:33 | Autoři |  M.: Kapitolky

Vše jen kvůli trenérovi

Stojím před zrcadlem už asi deset minut. Trenér měl asi pravdu, měla bych trochu zhubnout...jen pár kilo, aby mamka nevyváděla, protože podle ní jsem akorát. Věnuju se závodně krasobruslení a můj trenér mi říká, že holka by v těch minišatiškách měla vypadat hezky, a ne jako já. Prej mam velký stehna a zadek. Mě se to sice moc nezdá, ale jednou bych chtěla být krasobruslařka na světové úrovni a udělám pro to vše. Klidně i zhubnu! Rozhodla jsem se teda, že od zítřka začnu s lehkou dietou a budu každý den aspoň tak hoďku cvičit.